Strona korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Dalsze przeglądanie witryny oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej informacji czytaj tutaj.

Księgowość


Istotną pozycję w naszej ofercie stanowią kompleksowe usługi z zakresu księgowości. Gwarantujemy, że współpraca z naszą firmą przyniesie Państwu wiele korzyści.

 

Propozycja naszego biura rachunkowego obejmuje między innymi:

 

1. Profesjonalne i rzetelne prowadzenie księgowości Państwa firmy

Postaramy się znaleźć optymalne rozwiązania, dostosowane ściśle do potrzeb prowadzonej przez Państwa działalności. Korzystamy z nowoczesnych systemów informatycznych, na bieżąco śledzimy również aktualizacje w prawie podatkowym.

 

2. Kompleksową obsługę kadrowo-płacową firmy

W jej zakres wchodzi m.in. prowadzenie teczek osobowych pracowników, ewidencja urlopowa, szkolenia BHP, naliczanie wynagrodzenia chorobowego, zasiłków macierzyńskich itp.

 

3. Odpowiedzialności za nasze usługi

Wszystkie nasze usługi objęte są odpowiednią polisą od odpowiedzialności cywilnej, pozwalającą zminimalizować ryzyko, jakie zazwyczaj ponosi właściciel lub zarząd firmy.

 

4. Wsparcie w zarządzaniu firmą

Posiadamy długoletnie doświadczenie w obsłudze księgowej firm z najróżniejszych branż. Potrafimy dostosować się do specyfiki działania danego przedsiębiorstwa, służymy fachową pomocą i wsparciem merytorycznym.

 

5. Redukcję kosztów

Pomożemy Państwu uniknąć kosztów związanych z zatrudnianiem własnego księgowego. Wydatki te związane są m.in. z wynagrodzeniem, zwolnieniami lekarskimi, szkoleniami, a także odpowiednim wyposażeniem stanowiska pracy w sprzęt komputerowy i aktualne oprogramowanie.

 

6. Pośrednictwo w kontaktach z ZUS-em i Urzędem Skarbowym

Przekłada się to bezpośrednio na zwiększenie komfortu pracy. Nasze biuro rachunkowe pomoże Państwu w wypełnieniu niezrozumiałych formularzy i udzielaniu odpowiedzi na pisma urzędowe.

 

7. Obsługę kontroli podatkowej

Po udzieleniu stosownego pełnomocnitwa nasza firma będzie mogła w Państwa imieniu wykonywać odpowiednie czynności podczas przeprowadzanej kontroli, informując na bieżąco o jej przebiegu, a także ewentualnym ryzyku i możliwych do podjęcia działaniach.