Strona korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Dalsze przeglądanie witryny oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej informacji czytaj tutaj.

Wirtualne biuro


 

Jedną z pozycji w ofercie naszego biura jest możliwość założenia wirtualnego biura. Proponujemy Państwu zarejestrowanie własnej firmy (działalności, spółki zoo, fundacji itd.) pod prestiżowym adresem w samym centrum Warszawy przy ul. Długiej 29, tuż przy Placu Bankowym. W sąsiedztwie ulokowane są liczne kancelarie adwokackie i notarialne a także biura tłumaczeń przysięgłych. W niewielkiej odległości ma swoją siedzibę również Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich.

 

Usługa wirtualnego biura będzie idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, których działalność zarobkowa nie jest związana z konkretną lokalizacją. Jeśli Państwa praca wymaga częstego podróżowania z miejsca na miejsce, a siedziba firmy potrzebna jest wyłącznie do odbierania korespondencji i spotkań z klientami, to nasza propozycja stanowić będzie doskonałą alternatywę dla tradycyjnie prowadzonego biura. Pozwoli to na oszczędność zarówno czasu jak i pieniędzy, co w dobie kryzysu gospodarczego jest szczególnie istotne. Znacząco zmniejszy się koszt obsługi administracyjnej Państwa firmy – zatrudnienie sekretarki i innych pracowników biurowych nie będzie już dłużej konieczne. Wirtualne biuro pozwoli także na wyeliminowanie konieczności wynajęcia powierzchni biurowej. Przekłada się to bezpośrednio na większą mobilność przedsiębiorców. Działalność firmy może być prowadzona z dowolnego miejsca na świecie. Proponowane przez nas rozwiązanie to wspaniała okazja dla tych z Państwa, którzy chcieliby rozpocząć własną działalność przy minimalnych kosztach, bądź też obniżyć koszty istniejącej.

 

Podlegamy pod:

1. Pierwszy Urząd Skarbowy ul. W. Lindleya 14, 02-013 Warszawa

2. Zakład Ubezpieczeń Społecznych (ZUS) ul. Senatorska 6/8, 00-917 Warszawa

3. Urząd m.st. Warszawy ul. Marszałkowska 77/79, 00-683 Warszawa

4. XII Wydział Krajowego Rejestru Sądowego (ul. Czerniakowska 100, 00-454 Warszawa)