Strona korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Dalsze przeglądanie witryny oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej informacji czytaj tutaj.

      Tax Office Sp. z o.o. mieści się przy ulicy Długiej 29, w bliskim sąsiedztwie Placu Bankowego w Warszawie. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu księgowości i sprzedaży spółek, oferujemy także możliwość prowadzenia wirtualnego biura. Podejmowane przez nas działania mają charakter kompleksowy, współpracujące z nami firmy mogą liczyć na wszechstronną obsługę na należytym poziomie. Zadba o to wykwalifikowany personel firmy, mający wieloletnie doświadczenie w branży. Naszą ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb kontrahenta, mając na uwadze przedstawione przez niego wytyczne. Odpowiednia atmosfera odgrywa w sprawach biznesowych kluczową rolę. Biuro rachunkowe wzbudza zazwyczaj mieszane skojarzenia, jednak nasza firma postawiła sobie za cel zadowolenia klienta z należycie wykonywanych obowiązków.

 

Poniżej znajdziecie Państwo krótką charakterystykę poszczególnych obszarów naszej działalności.

 

 

KSIĘGOWOŚĆ

 

      Powierzenie spraw księgowości w nasze ręce pozwoli Państwu zapomnieć o czasochłonnych aspektach finansowych prowadzenia własnej działalności. Będziecie mieli Państwo więcej czasu na rozwijanie własnego biznesu, podczas gdy resztą zajmie się profesjonalne biuro rachunkowe. Poznanie specyfiki Państwa działalności pozwoli nam na opracowanie optymalnych rozwiązań, ściśle dostosowanych do potrzeb firmy.

 

WIRTUALNE BIURO

 

      Dajemy Państwu możliwość zarejestrowania swojej działalności pod jednym z prestiżowych adresów w samym centrum Warszawy, przy ul. Długiej 29. Wirtualne biuro to także znaczna oszczędność kosztów obsługi administracyjnej firmy oraz wynajmu powierzchni biurowej.

 

SPRZEDAŻ SPÓŁEK

 

      Nasza firma jest pośrednikiem w sprzedaży gotowych, zarejestrowanych Spółek. Rozwiązanie to pozwala na szybkie rozpoczęcie własnej działalności. Oferowane spółki posiadają numery KRS, REGON, NIP.